Antradienio popietę, aš, Kliackelis ir sargybinis Dipas patraukėm į Aukštaitijos miska, kur yra labai seksualus ežeriukas su laukiniais karpiais. Tik atvažiavus į stovyklavietė pasimatė grybai. Garantuotai vakarienė jau bus. Karštos bulvės, raudonikiai su spirgučiais ir grietine.

Man aišku labiau rūpi ežero gyventojai, todėl pasistates palapine jau sudedineju stovą ir meškerės. Po geros valandos meškerės uzmestos, laikas šerti karpiukus. Nusprendžiu šerti vius 3 taškus skirtingai, Robin Red 4.5m gylyje, Krill Plum 3.5m ir Braškės 1.5 m virtinukais. Daugiau pradžioje nieko neduodu, tik po 0.5 kg boiliuku. Dar eksperimento dėlei šalia kranto, 1m gylije papilu sauja Krill Plum virtinuku, kurie puikiai matosi. Gryzes prie palapinės išgeriu su saviske kavos, susidedu pludine ir gryztu prie stovo bandyti pagauti piktų meksru, ar kitokios žuvies. Plude kartais paneria, bet žuvis nepasikerta, turbūt žiauriai didelė ir neapzioja kukuruzo. Nukreipiu dėmesį į supiltus priekranteje virtinukus, opapa, jų nėra. Geras galvoju, nejau buvo karpiai pasirodė? Belieka tuom patikėti. Jau keliuosi paimti boiliu ir pakartoti veiksmą, kaip ramybę nutraukia pypo garsas. Kertu, yra, sustabdyti žuvies nesigauna, prašo valo ir gan nemažai. Oho galvoju, seniai nebuvo kitame gale tokio priešininko. Jau vaizduotę įsijungė, tai bus pb. Po 10 min kovov pamatau priešininką, tikrai ne pb, na bet ir ne buratinas. Dar 10 minučių priekrantės kovos ir pagaliau graibste. Bekeliant į matą lūžta graibstas, bet adrenalinas užgožia laukiancia problema. Pasveriu, 13.2 kg., visai smagu. Foto sesiją ir sportininkas keliauja atgal į savo namus.

IMG_20150721_5174

Toliau eksperimentuoju su priekrante. Vėl papilu Krill Plum virtinuku ir bandau spręsti graibsto problema. Arčiausiai manęs gyvena Tadukas, ZeBigOne, kuris mielai sutinka po darbų aplankyti mus ir paskolinti graibsta. Belaukiant Tado patikrinu priekrante, virtinuku vėl nebėra. Už 60m priekranteje uzmesta meškerę, ant kurios Braškės kvapas. Pabandau kita eksperimentą. Priekranteje paberiu Braškės ir Krill Plum boiliuku. Sulaukus Tado, vakaras neprailgsta, ant žarijų keptos mesytes, įdomus pokalbiai ir pusiaunaktis atkeliavo. Tadas su savaja antra pusė mus palieka, tik prieš išvažiuojant patikrinam priekrante. Ir ką Jūs manot? Braske gražiai guli, o Krill Plum dingo. Eidamas į guolį nusprendžiu ryte permesti ir vietoje braškės dėti Krill Plum virtinukus.

02h, peidziaris klykia, lauke sniokscia lietus, tenka greik nusirengti nuogai ir prie meskeriu. Deja, nepasikirto, būna ir taip. Turbūt jau nebereik rašyti koks kvapas suviliojo. Pilant lietui visiškoje tamsoje greit nieko nekeites uzmetu meškerę ir į auto. Pradedu po truputį sušilti ir išdžiūti, uzmiegu, bet neilgam, prie 05h vėl pypas. Šį kartą lietus jau nurimes ir žuvis pasikirtusi. Istorija kartojasi, Krill Plum virtinuka nepavyko pralenkti karpiui, o ir jis garantuotai ne buratinas. Šį kartą traukimas uzime net virš pusvalandžio, teko vienam ir meškerės perdėti, kad nesurintu kitų. Vargais negalais, sušalęs įvedu karpuoka į Tado graibsta, pasveriu, opapa, sii ežero rekordas, 14.4 kg, tokio čia dar nebuvo pagauta. Kadangi naktis karpis keliauja į maišą ir laukia foto sesijos.

Neprpaejus parai štai tiek nuotykių, laukite tęsinio.

Dieną į pabaigą, karpiai tyli, jokio judesio. Rukykloje šildosi viščiukas, tuo tarpu eisiu permesiu ir pasersiu nakčiai. Siektiek stabilizavosi slėgis, tikiuosi tai į naudą.

Sekantis rytas. Naktis visdelto nenuvylė, nebe rekordai, bet vistiek smagu. Šį kartą papozuoti sutiko nedickas 6,3 kg veidrodukas. Truputį po 04 h supype peidziaris ir jau šį kartą užteko 15 min traukimo proceso. Jau įprasta pasidarė, kad užkibo ant tos pačios kombinacijos, Krill Fruit su POP ups Shelfish Plum virsunele. Gaila, kad šiandien prognozuojamas ilgas ir stiprus lietus, kuris jau valandą kaip prasidėjo. Teks daugiau laiko praleisti palapinėje. Svarbu spejau persimesti ir paserti karpiukus. Seriau tik Krill fruits boiliukais. Vėl laukime.

Penktadienio rytas, renkuosi jau daiktus, reik kilti ir lėkti į uosvija, Zematijon. Deja paskutinė naktis be laimikiu, nors vakar prisijungę ir Gintaras, bet pas abu ramybę. Jis lieka dar 1 parai, tai jei kažką suvylios, parašysiu. Visiems smagaus savaitgalio ir puikiu laimikiu. Iki susirasymo.

IMG_20150723_40294