2015 m. Kovo 19 d.

Lauke po truputį įsibėga pavasaris, saulės spinduliai maloniai džiugina akį bei šildo po žiemos,saulės spindulių išsiilgusį kūną. Temperatūra įdienojus jau pasiekia visus 10 ‘C. Tad kiek laukę kiek nesulaukę idealių orų, su klubo “ Gintarinis karpis “ nariu Audriumi nusprendėme išbandyti vieną laukinį telkinį. Kuriame kažkada buvo ir tikriausiai tebėra ne vienas karpis senolis, kurių svoris kaip ir anuomet, tai ir dabar turėtų viršyti visus 18-20 kg. Teorija visada lieka teorija, jeigu tai neišbandoma praktiškai. Sesija esant nemažam lauko temperatūros kitimui, nuo pliusinės iki minusinės nenusimato ilga, apie 24-28 val.

Šiuo metu potenciali karpių laikymosi vieta pašerta ( kaip ją susirasti, kaip teisingai dirbti su meškere-ieškikliu (markeriu) , rasite patarimų skiltyje). Vandens temperatūra apie +8,5’C.

22 val. 30 min.

Pirmasis judesys. Gaila tuščiai.  Lauke jau -5,5’ C. Sakyčiau žvarboka. Tikimės ryte nerasti -10’C ir daugiau. 🙂

Pasikeitus darbo poreikiui sesija prasitesė dar 24h. Vakar vakare ir nakti sulaukus net dvieju kibimų, kurie nebuvo realizuoti, labai stipriai viduje uzvirė noras išlaukti to tikrojo kibimo su rezultatu. Šiandiena oras vesesnis, nei vakar, ir zuvies aktyvumo visai nesimato, bet mums ligoniams tai netrugdo dar para praleisti ant kranto. Juk viltis mirsta paskutine.
Papietave permetem meskeres, vel paseriau prieskoniais boiliukais. Dar surizikavau ir prikabinti PVA kojine su CCmoore ultramix paletemis, tikiuosi PVA istirps. Prie kranto pabandziau, viskas gerai, istirpo. Audrius vel bando braske, ji sianakt jo nenuvyle.
Vakare laukiam sveciu, zada dar keli klubieciai prisijungti, bet be meskeriu, taip pasibuti, pabendrauti. Kolkas tie, jei bus rimtu naujienu, informuosiu, sekite naujienas.

Vakaras praėjo be svečių, ramiai, belaukiant to isganytojiško PYYYP. Jis buvo, bet tik PYP, trumpas ir nerezultatyvus. Tai žinoma galejo būti bet kas, gulbe užkabino valą, ar kitoks poveikis. Ilgai nevakarojom ir išsiskyrstėm po guolius. Naktis ir be nuotykių, tik labai nekaip jautėmis, kai visą rytą pliaupė įkyrus ir šaltas lietus. Tiesa, vakarop pamatavus vandens temperatūrą, ji jau buvo nukritusi iki 6 laipsnių, o siandien, po šalto lietaus manau dar minimum laipsniu. Pirmoji šių metų žūklė įvyko, nors ir be laimikių, bet programa minimum įvygdėme. Iki sekančios žūklės.

Pagarbiai, Valdas.
karpiu zuklekarpine palapine

karpine meskere