Vis gražėjantis pavasaris mane apgavo savo nenuspėjamu oru. Dar vakar saulė žeme ritinėjosi, o šiandien tik 7 laipsniai šilumos.

Išvažiavau vakar su vienu iš pradedančiųjų karpių žūklės mėgėju. Išvažiavus oras buvo nuostabus, šilta , praktiškai vasara. Atvykus prie vandens telkinio , įsirengėme stovyklavietę, pasiruošėme žūklei. Apie 80 m nuo kranto su markeriu radau mano manymu neblogą tašką, gylis apie 1.80 m.  Kaip parodė sekanti diena pasirinkimas buvo teisingas. Iš vakaro gan negausiai pašėriau Baby corn hemp ir baby corn robin red peletėm, šiek tiek tigrinių riešutų bei Monster Red boiliais.

Naktis praėjo ramiai, nepaisant to kad gan stipriai lijo. Ryte, sumažinau kablius iki 6 nr. klasikinė bei blow-back sistemai. Kiekviena meškerė skirtingas masalas, viena tik tigrinis tiešutas, antroji ( tam kad patikrinti mažylius) sliekas su musės lerva, o trečioji kuri ir buvo numesta į prieštai rastą tašką , Monster Red boilis su Sitcky Baits bloodworm pop-up. Pirmoji išbildėjo labai jau neaktyviai sliekas su musės lerva, užkibo pernai rudenį leistas karpiukas , apie 0,500gr. Berašant šias eilutes, pagaliau sudirbo boilis, ir su manimi nusifotografavo 11,240 kg žvynius.

 

imageimage

 

21.32 val.

Masalai pakeisti ant Monster Red, dar du išvažiavimai. Man atsikabino, manau kad dėl per mažo kabliuko. Mano jaunasis kolega pagavo pirmą savo gyvenime karpį 7.8 kg. Ant to pačio masalo. Laksto kaip akis išdegęs. Pasibučiavo ir karpiukas buvo paleistas atgal į gimtają stichiją.

7.00 val.

Naktis kaip keista praėjo ramiai. Žinoma kai už lango pavasarinė šalna ( -1’C) ir miegoti smagiau 🙂

Išlindus iš šilto miegmaišio, užsikaitus rytinės kavos , besimėgaujant šilta rytmečio saule, po apsimiegojusio kolegos klausimo “ Ar turėjai ką nors naktį“ , tą pačią akimirką užgrojo signalizatorius, tad beliko atsakyti „Turiu dabar :))) “ . Po neilgos, bet intensyvios kovos ant mat’o prigulė 9,8 kg žvynius.

Trumpa 36 val karpių žūklės sesija eina į pabaigą, jau išlėto kraunamės daiktus ir ruošiamės vykti į namus.

Reziumuojant galima pasakyti , jog pirmą dieną tik atvykus, kai pasikeitė kardinaliai orai, galvojau kad nieko gero nebus , tačiau tinkamai parinktas taškas , masalai ,padovanojo gan neblogų laimikių.

Žūklės metu sunaudojau:

500 gr Baby Corn Hemp pelečių;

500r Baby Corn Robin Red pelečių;

1,2 kg Tigrinių riešutų;

100 gr Kanapių;

2 kg Monster Red boilių.

Gaudyta ant in-line su Blow-back ir Clasic sistemėlių .

 

Nutrūkusių valų visiems :))) Giedrius aka Artrox :)))

IMG_1897